Вінілові інтер’єрні наклейки на стіни — Дерева та Рослини

Бажаєте прикрасити свій будинок та внести маленьку частинку природи? Вінілові наклейки на стіни у вигляді дерев та рослин буде найкращим виходом. Яскраві квіти, великі дерева та маленькі гілочки можуть внести приголомшливий ефект у ваш інтер’єр. Ці частинки природи на стінах можуть перетворити звичайне житло на прекрасний зелений куточок, який буде радувати вас і постійно дарувати гарний настрій.
Вінілові наклейки на стіни у вигляді дерев та рослин можна купити у Києві, Львові, Луцьку, Запоріжжі, Івано-Франківську за прийнятними цінами зі швидкою доставкою.

Вінілові наклейки на стіни Дерево завжди мали велику популярність. Дерево – це частинка природи і є одним із найуніверсальніших символів духовної культури людства.

Дерева нас оточують у дворі, у саду, у парках та лісах. Багато хто навіть у себе вдома садить декоративні дерева, щоб завжди відчувати природу у своєму житлі.

Вінілові наклейки на стіни Дерево може бути різних розмірів, кольорів та форм. Інтер’єрні наклейки у вигляді дуба, сосни, липи, квітучої сакури прикрасять будь-який інтер’єр. Багато листків і великі гілки добре впишуться в просторому приміщенні.

Наклейки на стіни Дерево бувають з рамками, в які можна прикріпити свої улюблені фотографії, і тоді вся родина завжди буде в зборі на стіні перед вами.

Дерево вважається символом розвитку. Його гілки, що уособлюють різноманітність, відходять від загального стовбура, що є символом єдності. Дерево також є символомом світобудови. Зелене, квітуче дерево – символ життя.

У низці традицій шанується особливий вид дерева. Так, наприклад, береза ​​вважалася священною у східних слов’ян; ясен – у скандинавських народів; бамбук – у японців. З деревами асоціюються різні божества: лавр та грецький бог Аполлон; дуб та східнослов’янський бог Перун; у буддизмі священне дерево бодхі – атрибут Будди та символ просвітлення.

У нашому магазині Housemart.com.com.ua можна купити вінілові наклейки дерева. У нас представлені стікери у вигляді зеленого бамбука, витонченої квітучої сакури, могутнього дуба і ніжних гілочок. Кожна наклейка неповторна, індивідуальна і має свою особливість.

Також дерево як древній символ означає жіночий початок; харчування, притулок, захист та підтримку, що надаються Великою Матір’ю; силу невичерпних вод, що дарують родючість, які вона контролює.

Вінілові наклейки на стіни Дерево можуть прикрасити будинок і додати символізм. Така прикраса буде ідеальним доповненням для великої сім’ї.

Наклейка із зображенням дерева дуже добре виглядатиме у просторій вітальні, де завжди збирається багато людей, або ж у спальні. Завдяки такому виду стікерів, ви легко зможете створити зелений куточок і при цьому не боятися, що ваше улюблене дерево зав’яне. Яскравий, насичений колір листочків, великі і багаті гілки створять романтичну атмосферу, яка так умиротворює, яка так необхідна після важкого робочого дня.

Показано 1–9 із 43

X