Всього:
Всього:

Вінілові наклейки на стіни – це яскраво, модно, красиво, та до того ж, швидко та недорого.

Інтер’єрні вінілові наклейки на стіни добре лягають на рівні поверхні. Серед матеріалів, на яких вони міцно триматимуться:

  • оштукатурені поверхні;
  • різноманітні фарби та лаки;
  • покриття з дерева та металу;
  • скло та пластик;
  • якщо вирішите приклеїти вінілові наклейки на шпалери, вони так само чудово триматимуться.

Зверніть увагу, що товщина вінілової плівки досить мала, тому бажано, щоб поверхні, що обклеюються, були або ідеально рівними, або з легкою фактурою. Звичайно, можна працювати і з великою фактурою, але це негативно позначиться на зовнішньому вигляді зображення, а може вплинути на міцність зчеплення наклейки з поверхнею.

Тому рекомендується уникати крупнозернистих покриттів, сильно рифлених матеріалів, текстильних шпалер (велюрових, килимових). Ідеальною основою під наклеювання стікера буде забарвлена ​​стіна або обклеєна однотонними шпалерами.

Підготовка поверхонь для нанесення інтер’єрних наклейок на стіни

Проте, нерідко декор використовується для приховування деяких дефектів. Виникає питання, як клеїти наклейки на шпалери, якщо вони пошкоджені?

Для цього необхідно максимально вирівняти поверхню (обдерти елементи, що виступають, акуратно ошкурити), щоб зробити перепад між рівнями практично непомітним.

Те саме стосується роботи з деревом. Обклеюючи старий комод, попередньо зашкурьте місця, де відкололася фарба спочатку крупно, а потім дрібнозернистим наждачним папером. Якщо різниця між рівнями сильно помітна, рекомендується вирівняти її шпаклівкою.

Не забувайте, що вінілова плівка дуже тонка, і вона повторить усі вибоїнки та нерівності. Зате якщо не перестаратися при розгладжуванні, можна приховати дрібні тріщини на поверхні.

Як клеїти вінілові наклейки на стіни?

Головне, ретельніше пригладжувати. У будь-якого клею є термін так званої адгезії, тобто схоплювання із поверхнею. Якщо вінілова наклейка пішла кривувато, ви зможете її відібрати відразу і переклеїти. А от якщо ви вирішили зробити це за тиждень, відірвати буде набагато важче, швидше за все ви її деформуєте. Так що якщо у вас вдома, наприклад, живе кролик, який жере шпалери, першу пару днів не давайте йому цікавитися наклейкою. Ну, а потім йому залишиться тільки милуватися нею разом із вами.

Оскільки йдеться про інтер’єрні наклейки, тобто про внутрішні приміщення, то чисто про всяк випадок уточнюємо, що клеїти слід при температурі не менше +10+15. Тобто взимку клеїти на зовнішній бік шибки – без шансів. Клей буде твердим і не спрацює.

Вінілові наклейки чистяться будь-якими миючими засобами без ризику пошкодження, тому їх можна клеїти в місцях підвищеного забруднення (кухня, ванна кімната).

Якщо необхідно переклеїти наклейку, прогрійте його теплим повітрям (феном) і акуратно зніміть. Будьте особливо обережними з паперовими шпалерами та штукатуркою, т.к. їх легко зашкодити.

Виробники інтер’єрних наклейок для стін пропонують величезний вибір зображень будь-якого кольору, розміру та тематики. Ви можете вибрати готовий малюнок, а можете зібрати композицію з кількох самостійно вибраних елементів. Про наклейки в інтер’єрі можна прочитати тут!

Більш того, можна виготовити наклейки на стіну своїми руками, для цього треба мати невеликий художній талант і вміти користуватися канцелярським ножем, благо вінілова плівка також вільно продається.

Тепер, знаючи, як клеїти наклейки на стіну, можна швидко та легко підлаштувати інтер’єр під свій настрій, прикрасити його перед тематичними вечірками, створити атмосферу улюбленого фільму, кафе, міста та навіть пори року.

Наклейка наноситься з того боку, з якого буде глядач. Вінілова наклейка на скло авто клеїться зовні. На скляні міжкімнатні двері – вирішувати вам (просто виберіть бік, з якого двері виглядають краще). Є варіант приклеїти дві симетричні вінілові наклейки на обидві сторони скляних дверей.

Чому так? – Та просто тому, що виворот завжди виглядає менш парадно. Майже напевно будуть бульбашки, смуги тощо. А у випадку зі склом розглядати приклеєну зсередини наклейку завадять відблиски світла.

Чого боїться вінілова наклейка?

Ну, мабуть, вогню. Вініл поводиться пристойно до 40-50 градусів. Тобто якщо ви живете в екваторіальній Африці, не варто прикрашати вінілової наклейкою дах вашого авто. Немає сенсу клеїти наклейки стікери на кришку плити, на чайник. Мабуть, не варто і батарею, навіть якщо вона у вас дуже гладка. Незабаром така наклейка стане, як дівчина після 70 – начебто ніщо, але там висить, тут зморщилося, загалом, тьху. Якщо ж ви хочете купити наклейку на ноутбук, то в принципі можете не побоюватися нічого, крім, звичайно, грубої фізичної дії на корпус ноутбука.

Чи боїться вінілова наклейка для стін води?

Ні, ні сама вона, ні її клей. Багато технологій навіть вважають за краще клеїти за допомогою води, злегка оббризкавши з пульверизатора майбутню робочу поверхню. Вода потім виганяється з-під вінілової наклейки ракелем, зате вона допомагає краще її розрівняти.

На жаль, вінілова наклейка боїться розчинників. Тобто, звичайно, в побуті люди не часто миють стіни Уайт-спіритом, але якщо ваш малюк намалював настінній тітці бороду та вуса, краще змивайте їх спиртом. (Горілкою, якщо щось марно. Вона слабка).

Холода вінілова наклейка теж не боїться. Наприклад, взимку вініл має витримувати -30. Правда, якщо ви декорували вашу машину, варто уникати миття за допомогою Керхера, він рано чи пізно підсмикне краєчок, і далі наклейка повільно, але вірно почне задиратися.

Отже, все у ваших руках – робіть різноманітність у Вашому інтер’єрі, змінюйте дизайн, клейте, робіть все, щоб удома було тепло та затишно. Купити вінілові наклейки на стіни у Києві можна у нашому магазині housemart.com.ua. У нас представлений широкий асортимент інтер’єрних наклейок-стікерів, і ми з радістю організуємо швидку доставку містами України та її регіонами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X